KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396506
nr 1339 6506
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt. Olja på duk, 90x68cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:27:29
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr